form_maker - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Street Address
sv: Gatunamn

en: Street Address Line 2
sv: Gatuadress Linje 2

en: City
sv: Ort

en: State / Province / Region
sv: Stat / Provins / Region

en: Postal / Zip Code
sv: Post / Postnummer

en: Country
sv: Land

en: January
sv: Januari

en: February
sv: Februari

en: March
sv: Mars

en: May
sv: Maj

en: June
sv: Juni

en: July
sv: Juli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

en: August
sv: augusti

en: October
sv: Oktober

en: Quantity
sv: Mängd

en: Error, incorrect Security code.
sv: Fel, fel säkerhetskod.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
sv: Din ip är svartlistad. Kontakta webbplatsens administratör

en: The file exceeds the allowed size of
sv: Filen överskrider den tillåtna storleken på

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
sv: Tyvärr, du får inte ladda upp denna typ av fil.

en: Error, file cannot be moved.
sv: Fel, kan filen inte flyttas.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
sv: Detta fält %s kräver ett unikt inresa och detta värde redan in.

en: Nothing was submitted.
sv: Ingenting lämnades in.

en: Your form was successfully submitted.
sv: Formuläret framgångsrikt in.

en: Error, email was not sent.
sv: Fel, var e-post inte skickas.

en: field is required.
sv: fältet är obligatoriskt.

en: This is not a valid email address.
sv: Detta är inte en giltig e-postadress.

en: The
sv: Den

en: value must be between
sv: Värdet måste vara mellan

en: Your score should be less than
sv: Din poäng bör vara mindre än

en: Title
sv: Titel

en: First
sv: Först

en: Last
sv: Senast

en: Middle
sv: mellan

en: Area Code
sv: Riktnummer

en: Phone Number
sv: Telefonnummer

en: Dollars
sv: Dollar

en: Cents
sv: Cent

en: From
sv: Från

en: To
sv: För att

en: GO
sv: gå

en: Reset
sv: Återställ

en: Select a Field
sv: Välj ett fältv

en: Select a Date
sv: Välj ett datum
