form_maker - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Street Address
gl: Rúa

en: Street Address Line 2
gl: Rúa Liña de enderezo 2

en: City
gl: Cidade

en: State / Province / Region
gl: Estado / Provincia / Rexión

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Buscar

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Luns

en: June
gl: Correo non desexado

en: July
gl: Jullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Integrante

en: October
gl: Outros

en: November
gl: Integrante

en: December
gl: Integrante

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Error, incorrect Security code.
gl: De erro, código de seguridade mal.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
gl: O seu IP está na lista negra. Por favor, póñase en contacto co administrador do sitio.

en: The file exceeds the allowed size of
gl: O arquivo excede o tamaño permitido de

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
gl: Sentímolo, non ten permiso para enviar este tipo de ficheiro.

en: Error, file cannot be moved.
gl: De erro, o ficheiro non pode ser movido.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
gl: Este campo %s require unha entrada única e este valor xa ten presentado.

en: Nothing was submitted.
gl: Nada foi presentado.

en: Your form was successfully submitted.
gl: O seu formulario foi sometido con éxito.

en: Error, email was not sent.
gl: Erro, de correo-e non foi enviado.

en: field is required.
gl: campo é necesario.

en: This is not a valid email address.
gl: Este non é un enderezo de correo electrónico válido.

en: The
gl: O

en: value must be between
gl: valor debe estar entre

en: Your score should be less than
gl: A súa puntuación debe ser inferior a

en: Title
gl: Título

en: First
gl: Primeira

en: Last
gl: Última

en: Middle
gl: Medio

en: Area Code
gl: Código de área

en: Phone Number
gl: Número de teléfono

en: Dollars
gl: Dólares

en: From
gl: A partir de

en: To
gl: Para

en: GO
gl: ir

en: Reset
gl: Restablecer

en: Select a Field
gl: Seleccione un campo

en: Select a Date
gl: Seleccione unha data
