form_maker - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Street Address
el: Οδός

en: Street Address Line 2
el: Οδός Διεύθυνση 2

en: City
el: Πόλη

en: State / Province / Region
el: Πολιτεία / Επαρχία / Περιφέρεια

en: Postal / Zip Code
el: Ταχυδρομική / Τ.Κ.

en: Country
el: Χώρα

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλης

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Quantity
el: ποσότητα

en: Error, incorrect Security code.
el: Σφάλματος, λανθασμένα τον κωδικό ασφαλείας.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
el: Ip σας είναι στη μαύρη λίστα. Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή της ιστοσελίδας.

en: The file exceeds the allowed size of
el: Το αρχείο υπερβαίνει το επιτρεπόμενο μέγεθος των

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
el: Λυπούμαστε, αλλά δεν έχετε δικαίωμα να ανεβάσετε αυτό το είδος του αρχείου.

en: Error, file cannot be moved.
el: Σφάλμα, το αρχείο δεν μπορεί να μετακινηθεί.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
el: Αυτό το πεδίο %s απαιτεί μια μοναδική εγγραφή και αυτή η τιμή έχει ήδη υποβληθεί.

en: Nothing was submitted.
el: Τίποτα δεν υποβλήθηκε.

en: Your form was successfully submitted.
el: Φόρμα σας υποβλήθηκε με επιτυχία.

en: Error, email was not sent.
el: Σφάλμα, e-mail δεν σταλεί.

en: field is required.
el: το πεδίο είναι υποχρεωτικό.

en: This is not a valid email address.
el: Αυτό δεν είναι μια έγκυρη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: The
el: ο

en: value must be between
el: τιμή πρέπει να είναι μεταξύ

en: Your score should be less than
el: Το σκορ σας θα πρέπει να είναι μικρότερη από

en: Title
el: Τίτλος

en: First
el: Πρώτο

en: Last
el: Τελευταία

en: Middle
el: Μέσον

en: Area Code
el: Κώδικας περιοχής

en: Phone Number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Dollars
el: δολάρια

en: Cents
el: cents

en: From
el: από

en: To
el: να

en: GO
el: πηγαίνετε

en: Reset
el: Επαναφορά v

en: Select a Field
el: Επιλέξτε ένα πεδίο

en: Select a Date
el: Επιλέξτε μια ημερομηνία
