form_maker - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Street Address
bg: Улица

en: Street Address Line 2
bg: Адрес Ред 2

en: City
bg: Sofia

en: State / Province / Region
bg: Щат / Провинция / Регион

en: Postal / Zip Code
bg: Пощенски / Zip код

en: Country
bg: Държава

en: January
bg: януари

en: February
bg: февруари

en: March
bg: март

en: April
bg: април

en: May
bg: Май

en: June
bg: юни

en: July
bg: юли

en: August
bg: август

en: September
bg: септември

en: October
bg: октомври

en: November
bg: ноември

en: December
bg: декември

en: Quantity
bg: количество

en: Error, incorrect Security code.
bg: Грешка, неправилно Код за сигурност.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
bg: Вашият IP е черна. Моля, свържете се с администратора на сайта.

en: The file exceeds the allowed size of
bg: Файлът превишава допустимия размер на

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
bg: За съжаление, не е позволено да се качите на този тип файл.

en: Error, file cannot be moved.
bg: Грешка, файлът не може да бъде преместен.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
bg: Това поле %s изисква уникален влизане и тази стойност вече е изпратена.

en: Nothing was submitted.
bg: Нищо не беше представен.

en: Your form was successfully submitted.
bg: Вашият форма е успешно изпратена.

en: Error, email was not sent.
bg: Грешка, електронна поща не е изпратено.

en: field is required.
bg: Полето е задължително.

en: This is not a valid email address.
bg: Това не е валиден имейл адрес.

en: value must be between
bg: стойност трябва да бъде между

en: Your score should be less than
bg: Вашият резултат трябва да бъде по-малко от

en: Title
bg: Наименование

en: First
bg: Първа

en: Last
bg: Дата на последния одит.

en: Middle
bg: Среден

en: Area Code
bg: Регионалния код

en: Phone Number
bg: Телефонен номер

en: From
bg: от

en: To
bg: за

en: GO
bg: отидете

en: Select a Field
bg: Изберете поле

en: Select a Date
bg: Изберете дата
