form_maker - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Street Address
be: Адрас

en: Street Address Line 2
be: Адрас радок 2

en: City
be: Горад:

en: State / Province / Region
be: Штат / Вобласць / рэгіён

en: Postal / Zip Code
be: Паштовы / Індэкс

en: Country
be: &Прымацаваць

en: January
be: Студзень

en: February
be: Люты

en: March
be: Сакавік

en: April
be: Красавік

en: May
be: Травень

en: June
be: Чэрвень

en: July
be: Ліпень

en: August
be: Жнівень

en: September
be: Верасень

en: October
be: Кастрычнік

en: November
be: Лістапад

en: December
be: Снежань

en: Quantity
be: Колькасць

en: Error, incorrect Security code.
be: Памылка, няслушны код бяспекі.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
be: Ваш IP занесены ў чорны спіс. Калі ласка, звярніцеся да адміністратара сайта.

en: The file exceeds the allowed size of
be: Размовы перавышае дапушчальны памер

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
be: На жаль, вы не можаце загрузіць гэты тып файла.

en: Error, file cannot be moved.
be: Памылка, файл не можа быць перамешчаны.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
be: Гэтае поле %s патрабуе унікальную запіс, і гэтая велічыня ўжо прадстаўлены.

en: Nothing was submitted.
be: Нічога не было прадстаўлена.

en: Your form was successfully submitted.
be: Ваша форма была паспяхова прадстаўлена.

en: Error, email was not sent.
be: Памылка, адрас электроннай пошты не быў адпраўлены.

en: field is required.
be: поле абавязкова для запаўнення.

en: This is not a valid email address.
be: Гэта не адрас электроннай пошты.

en: value must be between
be: значэнне павінна быць паміж

en: Your score should be less than
be: Ваша ацэнка павінна быць не менш за

en: Title
be: Назва

en: First
be: Першы

en: Last
be: Апошнія

en: Middle
be: Сярэдзіна

en: Area Code
be: Код зоны

en: Phone Number
be: Нумар

en: Dollars
be: даляры

en: Cents
be: цэнтаў

en: From
be: Ад

en: To
be: Для

en: GO
be: перайсці

en: Reset
be: скід

en: Select a Field
be: Выберыце поле

en: Select a Date
be: Выберыце Дата
